FROZEN WOODS

Poznaj naszą ofertę zimową i rezerwuj interesujące Cię atrakcje

Poznaj nasze aktywności

Backcountry Snowboarding

wolność nieograniczona wyciągiem czy trasą narciarską

Pełna swoboda podejścia oraz zjazdu na nieoznakowanych leśnych zboczach i polanach.

Co To jest?

Wyprawę backcountry można podzielić na dwie czynności: podejście oraz zjazd. Możemy zaproponować Ci dwa warianty sprzętowe: wykorzystanie splitboardu lub deski snowboardowej oraz nart podejściowych. Splitboard to snowboard, który możemy rozdzielić na dwie deski, założyć foki, przestawić wiązania i podchodzić do góry jak na skitourach. W drugim wariancie wykorzystujesz innowacyjny system nart do podejścia Rover firmy Union oraz snowboard freeride’owy. Dzięki wykorzystaniu Plecaka Rover Backpack bez problemu wniesiesz na szczyt deskę.
Eksploruj Beskid Sądecki, bez konieczności użytku wyciągów narciarskich czy konkretnych stoków zjazdowych. Do Twojej dyspozycji posiadamy 5 zestawów splitboard’owych, 5 desek snowboardowych freeride’owych oraz 5 par nart podejściowych. Wyprawa realizowana jest z instruktorem w maksymalnej grupie 8 osób.

gdzie?

Trasy są dobierane w zależności od warunków i stopnia ośnieżenia partii górskich. Bierzemy również pod uwagę Twoje preferencje oraz stopień umiejętności.

dla kogo?

Tą formę aktywności rekomendujemy wyłącznie tym, którzy są zaawansowani w jeździe na snowboardzie.

rezerwuj

Wycieczki piesze z przewodnikiem

eksploruj góry i lasy z uprawnionym przewodnikiem górskim w zimowej aurze

Zorganizowana wycieczka piesza z przewodnikiem dopasowana do Twoich zainteresowań oraz możliwości fizycznych. Zależnie od warunków może być realizowana przy wykorzystaniu rakiet śnieżnych, które zapewniamy.

trasy:

Oferujemy wycieczki piesze po głównych szlakach Beskidu Sądeckiego, ale jesteśmy w stanie zaproponować indywidualną trasę o różnym stopniu trudności czy długości.
Nasze propozycje:
- Żółty szlak z Łomnicy Zdroju przez Siodło pod Parchowatką do Schroniska na Hali Łabowskiej, nastepnie Głównym Szlakiem Beskidzkim przez Pisaną Halę, kolejno Hata Górska Cyrla i Rytro.
- Zielony szlak z Piwnicznej Zdroju na Eliaszówkę.
- Czerwony szlak z Piwnicznej do Jaworek przez przełęcz Gromadzką i następnie zielonym na Eliaszówkę.

dla kogo?

Wycieczka piesza nie ma ograniczeń wiekowych, nasz przewodnik dobierze trasę oraz treść wycieczki indywidualnie.

rezerwuj

Rookie to Pro

Nauka jazdy na snowboardzie lub nartach z instruktorem

Nauka podstaw jazdy na snowboardzie czy nartach. W szkółce praktykujemy video coaching - nauka na bazie materiału wideo nagranego dzień wcześniej.

gdzie?

Główną przewagą szkółki “Rookie to Pro” jest jej charakter obwoźny - jeździmy po okolicznych wyciągach i stokach, więc adept uczy się jazdy w różnych uwarunkowaniach terenu oraz nie nudzi go jedna lokalizacja.

dla kogo?

Jazda rekomendowana dla osób powyżej 7 roku życia. Nie ma znaczenia Twój stopień umiejętności - jesteśmy w stanie nauczyć Cię wszystkiego od podstaw, ale też nauczyć Cię nowych tricków. Możliwość lekcji indywidualnych i grupowych.

rezerwuj

Wypożyczalnia sprzętu sportowego

Wypożycz sprzęt i sam zadecyduj o formie swojej rozrywki

Do Twojej dyspozycji mamy:
- Deski snowboard’owe marki Capita z wiązaniami marki Union - 5 zestawów
- Rakiety śniezne - 10 zestawów
- Kije do Nordic Walking - 10 zestawów

skontaktuj się
© Copyright 2021 BESKIDCAMPS