NOCLEG W BESKIDACH

Zarezerwuj pobyt u naszych partnerów

Rezerwuj
ocena na
według Opinii 225 Gości

Hotel Piwniczna Spa&Conference****

Hotel Piwniczna SPA&Conference**** to jedyny butikowy hotel w Polsce zaprojektowany w stylu etnodesign, który łączy elementy folkloru łemkowskiego z oszczędnym i eleganckim minimalizmem. Wystrój i kolorystyka hotelu nawiązują do bogatej kultury tutejszych „Czarnych Górali”.

Hotel Piwniczna to hotel dla każdego, kto chce odpocząć w otoczeniu gór, w folkowej, luksusowej scenerii i skorzystać z mnóstwa atrakcji.

Zarezerwuj pobyt

Końska Dolina

Końska Dolina jest obiektem położonym w malowniczym Beskidzie Niskim tuż u podnóża Góry Lackowa. Ośrodek oferuje swoim gościom ponad 400ha terenu do nieograniczonego wykorzystania, stadninę koni, restaurację, obiekt noclegowy oraz SPA. Stadnina koni oferuje jazdy konne zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Dodatkowo organizujemy przejazdy bryczkami a w sezonie zimowych klimatyczne kuligi z ogniskiem. Obiekt noclegowy ma do zaproponowania zarówno rodzinne apartamenty jak i pokoje dwuoosobowe wykończone w swojskim klimacie podobnie jak restauracja która oferuje dania kuchni polskiej z łemkowską nutą. Na koniec dnia zapraszamy do strefy SPA, gdzie znajdą Państwo wanny z hydromasażem, sauny oraz grotę solną w której mogą być wykonywane masaże.

Zarezerwuj pobyt

Tarninowe Wzgórze

Tarninowe Wzgórze położone jest na końcu wsi Kunkowa w Beskidzie Niskim, z dala od domostw, w sąsiedztwie lasów, rzeki i łąk. Dom mieści 29 osób w klimatycznie urządzonych pokojach i apartamentach. Na najniższym poziomie znajduje się spora sala z nagłośnieniem, rzutnikiem, tv, PlayStation, kącikiem zabaw dla dzieci. Na tej Sali serwowane są pyszne śniadania przygotowane z produktów od gospodarzy, ale służy również ona do wieczorów kinowych, wieczorów przy planszówkach, jako sala zabaw dla dzieci, sala do relaksu, poczytania książki z naszego kącika, czy też do imprezowania jeśli ktoś wynajmuje dom na wyłączność. Na tej Sali organizowane są również kameralne imprezy okolicznościowe takie jak chrzty, komunie, wesela, czy też imprezy firmowe, integracyjne. Na posesji dla Gości jest darmowy parking, mogą oni skorzystać z basenu w sezonie letnim, wiaty grillowej, placu zabaw dla dzieci, rzeki i piaszczystej plaży, hamaków, boiska do siatkówki, boiska do piłki nożnej, ruskiej bani w lesie, sauny suchej, w której organizowane są co sobotnie seanse saunowe przeprowadzane przez wykwalifikowanych saunamistrzów. Goście mogą również skorzystać z wypożyczalni rowerów, rakiet śnieżnych, kijków nordic walking i to wszystko na miejscu. W zimie bez wątpienia atrakcją są worki z sianem.

Zarezerwuj pobyt

Co jest w okolicy?

przyroda
Poprad
Popradzki Park Krajobrazowy
Dunajec
Przehyba
Radziejowa
Jezioro Rożnowskie
Jezioro Czorsztyńskie
Pieniński Park Narodowy
szlaki turystyczne
  • Zielony szlak z Piwnicznej na Eliaszówkę
  • Żółty szlak z Piwnicznej na Niemcową
  • Szlak niebieski z Rytra na Halę Przehyba
  • W Pasmo Jaworzyny Krynickiej
  • Szlak niebieski z Barcic na Makowicę
wyciągi narciarskie
Ryterski Raj
Kokuszka
Wierchomla-Ski
Słotwiny
Azoty
Jaworzyna Krynicka
Tylicz-Ski
Czorsztyn-Ski
inne atrakcje
Rynek Piwniczna Zdrój
Basen na Radwanowie
Rytro
Rynek Nowy Sącz
Wierchomla
Krynica Zdrój
Stara Lubovla, Słowacja
Szczawnica
Kasina Ski & Bike Park
© Copyright 2021 BESKIDCAMPS